Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Sulmues të panjohur kanë goditur bazën ushtarake amerikane që gjendet në të dalë të qytetit Gardez, në Afganistanin lindor, ka bërë të ditur agjencia islamike e lajmeve afgane.
Deri tani nuk ka informacione për dëme dhe viktima.
XS
SM
MD
LG