Ndërlidhjet

BRUKSEL


Ministrat e jashtëm të Bashkimit Evropian do të takohen sot në Bruksel për të diskutuar përpjekjet ndërkombëtare për të rinisur procesin e paqes në Lindjen e Mesme dhe zhvillimet në Ballkan.
XS
SM
MD
LG