Ndërlidhjet

PRISHTINË


Një kapiten i ushtrisë ruse, i cili shërbente me trupat ruse brenda KFOR-it në Kosovë, ka gjetur vdekjen si pasojë e një aksidenti automobilistik.
Hetimet dhe një procedurë ligjore kanë nisur lidhur me aksidentin.
XS
SM
MD
LG