Ndërlidhjet

TIRANË


Një patrullë italiane detare është përplasur në mesnatë me një barkë gome me të cilën udhëtonin 31 shqiptarë, duke shkaktuar vdekjen e të paktën dy personave dhe plagosjen e 18 të tjerëve. Kërkimet në ujrat e Adriatikut po vazhdojnë ndërkohë që në Vlorë ka shkuar urgjentisht ministri i Rendit, Stefan Çipa.
XS
SM
MD
LG