Ndërlidhjet

NOVI SAD


Bashkimi Evropian dhe Jugosllavia e kanë nënshkruar kontratën në vlerë prej 34 milionë euro për rindërtimin e një ure mbi Danub të shkatërruar gjatë sulmeve ajrore të NATO-s kundër Jugosllavisë.
Rindërtimi i urës në Novi Sad do të zgjasë deri në vitin 2004.
XS
SM
MD
LG