Ndërlidhjet

BRUKSEL


Negocijatorë nga Rusia dhe Bashkimi Evropian nisin sot diskutimet rreth planit të BE-së për vënien e sistemit të vizave ndaj enklavës së Kaliningradit, pasi që Lituania dhe Polonia t’i bashkohen Unionit në vitin 2004.
XS
SM
MD
LG