Ndërlidhjet

UASHINGTON


Presidenti i Shteteve të Bashkuara, George Bush, ka vënë në dijeni Kongresin se ka urdhëruar njësitet amerikane që të vazhdojnë misionet nën patronazhin e Kombeve të Bashkuara në Bosnje dhe gjetiu në Evropën Juglindore.
XS
SM
MD
LG