Ndërlidhjet

LONDËR


Tregjet evropiane dhe aziatike kanë shënuar rënie si pasojë e lajmeve mbi skandale të reja në korporatat amerikane dhe një rënie që u vu re në bursën e Shteteve të Bashkuara.
XS
SM
MD
LG