Ndërlidhjet

UASHINGTON


Senati amerikan ka miratuar rreth 30 milionë dollarë fonde të emergjencës për Pentagonin, departamentin e sigurisë së brendshme dhe rimëkëmbjen e Nju Jorkut, pas sulmeve terroriste të 11 shtatorit.
Pritet që projekt-ligjin ta nënshkruajë edhe presidenti Bush.
XS
SM
MD
LG