Ndërlidhjet

DAKA


254 vetë kanë vdekur dhe mbi 4 milionë kanë mbetur të pastrehë si pasojë e përmbutjeve që kanë ndodhur në Azinë jugore.
Bangladeshi, India dhe Nepali po vuajnë më së shumti nga pasojat e përmbytjeve.
XS
SM
MD
LG