Ndërlidhjet

BEOGRAD


Shefi i diplomacisë evropiane Javier Solana, ka qëndruar sot në Beograd, ku ka biseduar me presidentin jugosllav Koshtunica dhe kryeministrin e Serbisë, Zoran Xhinxhiq, lidhur me pengesat e dala për hartimin e kushtetutës, e cila do të reformojë federatën aktuale.
XS
SM
MD
LG