Ndërlidhjet

JERUZALEM


Policia izraelite bën të ditur se militantë palestinezë kanë hapur zjarr nga dy makina në lëvizje në Hebron të Bregut Petëndimor duke vrarë katër izraelitë dhe plagosur disa të tjerë.
Askush nuk ka marrë deri tani përgjegjësinë për sulmin.
XS
SM
MD
LG