Ndërlidhjet

ATHINË


Policia greke bën të ditur se ka arrestuar bashkë-themeluesin e grupit famëkeq terrorist 17 Nëntori. Mediat greke kanë identifikuar të dyshuarin dhe njoftojnë se ai është Nikos Papanastaziu.
XS
SM
MD
LG