Ndërlidhjet

KIEV


Disa mijëra njerëz ndiqnin një spektakël të drejpërdrejt në aerodrom kur një nga aeroplanët që kryente manovra ajrore të vështira u përplas me një tjetër aeroplan e për pasojë u rrëzuan, duke shkaktuar vdekjen e së paku 40 personave dhe 51 të tjerë janë plagosur.
XS
SM
MD
LG