Ndërlidhjet

KJEV


Si pasojë e përplasjes mes 2 aeroplanëve që po realizonin manovra të vështira në ajër, 78 persona kanë humbur jetën dhe 111 të tjerë janë palgosur, në qytetin Lviv të Ukrainës.
XS
SM
MD
LG