Ndërlidhjet

NJU DELHI


Në një aksident të një anije në shtetin Kerala në Indi 65 vetë vdiqën dhe 60 të tjerë janë lënduar. Me anije po udhëtonin një numër pasagjerësh tre herë më i madh se kapaciteti i saj.
XS
SM
MD
LG