Ndërlidhjet

LUGINA E PRESHEVËS


Në Preshevë, Medvegjë dhe Bujanoc po vazhdojnë votimet për zgjedhjet lokale në këto komuna.
75 mijë vetë kanë të drejtë vote dhe rreth 100 vëzhgues të huaj po monitorojnë zgjedhjet.
Deri tani zgjedhjet kanë vazhduar qetësisht.
XS
SM
MD
LG