Ndërlidhjet

TIRANË


Presidenti i Shqipërisë, Alfred Moisiu, ka dekretuar sot kabinetin qeveritar të paraqitur nga kryeministri i mandatuar Fatos Nano.
Pritet që Parlamenti i Shqipërisë do të diskutojë sot programin dhe përbërjen e qeverisë së re.
XS
SM
MD
LG