Ndërlidhjet

PRISHTINË – NJU JORK


Këshilli i Sigurimit i Kombeve të Bashkuara do të diskutojë sot vonë gjendjen në Kosovë, diskutim në të cilin do të marrë pjesë dhe kryeadministratori i Kosovës, Mihail Steiner.
Bëhet e ditur se dhe zëvendëskryeministri serb, Nebojsha Çoviq, do të marrë pjesë në diskutimin për Kosovën në Kombet e Bashkuara.
XS
SM
MD
LG