Ndërlidhjet

BEOGRAD


Presidenti jugosllav, Vojisllav Koshtunica, është shprehur sot se marrëdhëniet e tij me kryeministrin e Serbisë, Zoran Gjingjiç, janë dëmtuar rëndë dhe nuk ka asnjë mundësi për t’i riparuar ato.
XS
SM
MD
LG