Ndërlidhjet

BEIRUT


Tetë persona janë vrarë dhe pesë të tjerë janë plagosur kur një punonjës hapi zjarr kundër kolegëve të tij, në një zyrë për kompensimin e mësuesve në Bejrut. Burime në polici bëjnë të ditur se Ahmed Mansur, ishte i zemëruar nga refuzimi i vazhdueshëm që i bëhej për dhënien e një kredie.
XS
SM
MD
LG