Ndërlidhjet

TIRANË


Qeveria shqiptare u betua sot para presidentit të Shqipërisë Alfred Moisiu. Duke folur para ministrave, presidenti Moisiu porositi që qeveria e re të ruajë një kurs të pandalshëm në luftën kundër korrupsionit, trafiqeve dhe fenomeneve negative që kanë karakterizuar Shqipërinë gjatë kësaj dekade tranzicioni.
XS
SM
MD
LG