Ndërlidhjet

NABLUS


Trupat izraelite kanë hyrë sot në Nablus me mbi 100 tanke dhe artileri të rëndë.
3 palestinezë janë vrarë dhe mbi 30 të tjerë janë arrestuar në operacionet që kanë ardhur si pergjigje ndaj atentatit në Universitetin e Jerusalemit, ku humbën jetën 7 vetë.
XS
SM
MD
LG