Ndërlidhjet

MILANO


Policia italiane ka arrestuar 11 persona si pjesë e trafikut ndërkombëtar të drogës, njoftojnë zyrtarët italianë.
Të arrestuarit, të cilët janë nga Italia, Shqipëria dhe Britania e Madhe, mundësonin trafikun e drogës përmes Adriatikut nga Shqipëria për në Itali me destinacion Britaninë.
XS
SM
MD
LG