Ndërlidhjet

KUMANOVË


Nga të shtënat në një dasëm në Kumanovë është vrarë aksidentalisht Arif Halili, luftëtar i UÇK-së së demobilizuiar në Maqedoni dhe kandidat i PDSH-së për zgjedhjet parlamentare të shtatorit, njofton policia e atjeshme.
XS
SM
MD
LG