Ndërlidhjet

UASHINGTON


Aeroplanë luftarakë amerikanë dhe britanikë i bombarduan caqet komanduese në zonën e ndalim fluturimeve në Irakun jugor.
Komanda Qendrore e Shteteve të Bashkuara njoftoi se ende nuk i ka konstatuar dëmet e shkaktuara nga sulmet ajrore.
XS
SM
MD
LG