Ndërlidhjet

PITSBURG


Presidenti i Shteteve të Bashkuara George Bush tha se nuk është i shqetësuar nga raportet e qeverisë, se ekonomia mund të përballet me një fazë të re të recesionit.
Bush tha se është optimist rreth ekonomisë amerikane, meqë vendi ka shkalla të ulta të kamatave dhe politikë të përgjegjshme monetare.
XS
SM
MD
LG