Ndërlidhjet

JERUSALEM


Forcat izraelite gjatë një aksioni kanë vrarë një militantë palestinezë, i cili gjendej në listat e më të kërkuarve dhe kanë kanë arrestuar një tjetër në Bregun Perëndimor.
Ndërsa në një tjetër aksion të helikopterëve dhe tankeve izraelite, në Rripin e Gazës u vra një polic palestinez dhe u arrestuan tre të tjerë.
XS
SM
MD
LG