Ndërlidhjet

KABUL


Së paku 26 vetë kanë humbur jetën dhe 64 të tjerë janë plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor në veri të Afganistanit, njoftojnë mediat afgane.
XS
SM
MD
LG