Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Tre murgesha janë vrarë dhe mbi 20 persona të tjerë janë plagosur gjatë sulmit me granatë ndaj një spitali të misionarëve të huaj në afërsi të Islamabadit.
Njoftohet se në mesin e të vrarëve është edhe një sulmues.
XS
SM
MD
LG