Ndërlidhjet

BOGOTA


Pesëdhjetë njerës janë vrarë në luftimet e ashpra midis guerrilëve majtistë dhe paramilitarëve të së djathtës ekstreme në rajonin verior, Bolivar të Kolumbisë, njoftoi gjenerali Orlando Carrero.
XS
SM
MD
LG