Ndërlidhjet

PRISHTINË


Policia e Kombeve të Bashkuara dhe pjestarë të KFOR-it kanë arrestuar pas dite në Prishtinë, Rrustem Mustafën, i njohur si komandant “Remi” i UÇK-së së dikurshme, ka konfirmuar zëdhënësi i KFOR-it, Dru Anderson.
Nuk janë dhënë hollësi të tjera lidhur me këte arrestim.
XS
SM
MD
LG