Ndërlidhjet

JEREVAN


Sot priten rezultatet e votimeve për president në
enklavën konfliktuale të Nagorni-Karabakut.
Komuniteti ndërkombëtar, përfshirë Bashkimin Evropian,
Rusinë dhe Këshillin e Evropës, i kanë kritikuar këto
zgjedhje.
XS
SM
MD
LG