Ndërlidhjet

SHKUP


Autoritetet maqedonase, i lëshuan nga paraburgimi tre shtetas amerikanë, të cilët sot kishin fotografuar në afërsi të një objekti ushtarak në Shkup.
Zëdhënësi i ushtrisë, koloneli Bllagoja Markovski tha se ata e kishin fotografuar akuaduktin e lashtë romak dhe një aeroplan të vjetër, 200 metra në brendi të objektit ushtarak.
Dy nga të paraburgosurit janë të punësuar në kampin amerikan Bondstill në Kosovë.
XS
SM
MD
LG