Ndërlidhjet

VAKO/TEKSAS


Presidenti i Shteteve të Bashkuara, George Bush ka vendosur të marrë pjesë gjatë ditës në një formum mbi ekonominë amerikane që mbahet në Teksas.
Bashkëpuntorët e presidentit shpresojnë se sesioni do të demostrojë se administrata e Bushit pranon se amerikanët janë të shqetësuar për shkak të ekonomisë së brishtë.
Në mesin e pjesëmarrësve do të jenë kryesisht mbështetësit e presidentit Bush dhe të kauzës së Partisë Republikane.
XS
SM
MD
LG