Ndërlidhjet

BAGDAD


Zyrtari i lartë irakian, ministri për Informim, Mohammed Saeed al Sahhaf ka deklaruar se ajo që thuhet se Iraku akoma ka armë për zhdukje në masë“është gënjeshtër” dhe se politika e Shteteve të Bashkuara kundrejt Irakut është “konfuze”.
XS
SM
MD
LG