Ndërlidhjet

MOSKË


Luftimet në Çeçeni janë qetësuar pas ofenzivës më të madhe të kryengritësve çeçenë në dy muajt e fundit.
Burimet ruse dhe çeçene pohuan se pala kundërshtare ka pësuar dëme të mëdha, por ato nuk janë konfirmuar.
XS
SM
MD
LG