Ndërlidhjet

MOSKË


Ministria e jashtme e Rusisë tha se Moska dhe Bagdadi janë afër nënshkrimit të marrëveshjes për bashkëpunimin ekonomik midis dy vendeve në 10 vitet e ardhshme.
Gazeta Washington Post ka raportuar se marrëveshja arrin shumën prej 40 miliardë dollarësh.
XS
SM
MD
LG