Ndërlidhjet

PRISHTINË


Disa mijëra shqiptarë të Kosovës protestuan sot për lirimin e ish pjesëtarëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.
Protestat që u mbajtën në Prishtinë, tërë kohën mbikqyreshin nga pjesëtarët e policisë ndërkombëtare.
Njoftohet se protestat kaluan qetë dhe pa incidente.
XS
SM
MD
LG