Ndërlidhjet

BRATISLLAVË


Presidenti i Sllovakisë, Rudolf Schuster mbrëmë u shtrua sërish në spital me ethe dhe temperatura të larta, kurse familja e tij ka kërkuar të bëhen hetime lidhur me dyshimet se ai ka qenë helmuar javën e kaluar.
Peter Schuster, i biri i presidentit të Sllovakisë ka paraqitur akt- padi kundër keqëbërësi të panjohur dhe kjo detyroi autoritetet e Sllovakisë të fillojnë hetime lidhur me mundësinë e helmimit të presidentit.
XS
SM
MD
LG