Ndërlidhjet

JOHANESBURG


Samiti Botëror për Zhvillim të Qëndrueshëm vazhdon sot punimet me trajtimin e problemeve të shëndetit dhe biodiversitetit.
Në 9 ditët vijuese, 40 mijë delegatët do të diskutojnë edhe cështjet e burimeve dhe furnizimit me ujë, higjienës, energjisë dhe agrikulturës.
XS
SM
MD
LG