Ndërlidhjet

SEUL


Zyrtarë të Koresë së Veriut kanë mbërritur në Seul sot për bisedime me autoritetet vendore, të cilat siç njoftohet, do të fokusohen në perspektivën e ndërtimit të një kompleksi të ri industrial, përmirësimin e masave anti-përmbytje në Korenë e Veriut si dhe mënyrat e kompletimit të lidhjeve hekurudhore dhe rrugore mes dy vendeve.
XS
SM
MD
LG