Ndërlidhjet

SHKUP


Ish përfaqësuesi politik i UÇK-së së demobilizuar dhe lider i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti, i ka akuzuar zyrtarët maqedonas se kundër tij udhëheqin fushatë të presioneve, komploteve dhe shantazheve.
Në letrën e hapur drejtuar komunitetit ndërkombëtar, Ali Ahmeti vlerëson se qëllimi i fushatës është izolimi i partisë së tij.
XS
SM
MD
LG