Ndërlidhjet

SHKUP


Antonio Martinz da Cruz, shefi i rradhës i Organizatës për Siguri dhe Bashkëpunim në Evropë, OSBE, ka dënuar vrasjen e dy policëve maqedonas.
Da Cruz ka kërkuar nga partitë politike në Maqedoni që zgjedhjet e ardhshme parlamentare të jenë të lira, të ndershme dhe të qeta.
XS
SM
MD
LG