Ndërlidhjet

TIRANË


Policia shqiptare ka zbuluar rreth 18 mijë copë municione dhe 100 granata në një shpellë, brenda territorit të Shqipërisë, pranë kufirit me Maqedoninë.
Sipas burimeve të policisë vendase këto sasi armatimesh janë fshehur në shpellë së fundi.
XS
SM
MD
LG