Ndërlidhjet

PODGORICË


Një shqiptar i cili ishte dëbuar nga Gjermania dhe po kthehej në Kosovë me një aeroplan të kompanisë ajrore malazeze, është përpjekur të ngulfat një nga stjuardesat me lidhëset e këpucëve.
Stjuardesa është lënduar lehtë, ndërsa asnjë nga pasagjerët nuk ka pësuar lëndime.
XS
SM
MD
LG