Ndërlidhjet

JERUSALEM


Shefi palestinez i sigurisë Abdel Razak Yahya ka bërë thirrje tu jepet fund sulmeve vetëvrasëse kundër Izraelit.
Sulmet vetëvrasëse janë në kundërshtim me traditën palestineze, kundër të drejtës ndërkombëtare dhe e dëmtojnë popullin palestinez”, ka thënë Yahya.
XS
SM
MD
LG