Ndërlidhjet

SHKUP


Policia thotë se dy shqiptarë janë vrarë në konfrontim me armë me forcat e sigurisë, njëri në Zherovjan dhe tjetri në një post blok policor në magjistralen Gostivar Shkup.
XS
SM
MD
LG