Ndërlidhjet

SHKUP


Gjatë natës së mbrëmshme janë liruar 5 civilët e rrëmbyer maqedonas, kanë konfirmuar familjarët, burimet zyrtare dhe ato diplomatike në Shkup.
Të njëjtat burime pohojnë se të pestë janë në gjendje të mirë shëndetësore.
Mësohet se të 5 personat i janë dorëzuar Kryqit të Kuq.
XS
SM
MD
LG