Ndërlidhjet

ELSINOR


Ministrat e jashtëm të Bashkimit Evropian vazhdojnë takimin e tyre në Elsinor të Danimarkës, vendi që ka kryesinë e rradhës të Bashkimit Evropian.
Konflikti në Lindjen e Mesme dhe kundërshtimi amerikan lidhur me Gjykatën Ndërkombëtare janë çështjet që do të diskutohen sot.
XS
SM
MD
LG